Bodrum Creartive

Hakkımızda

SANATSAL MİMARİ, RESTORASYON VE TASARIM UYGULAMALARIYLA AVRUPA’DA SES GETİREN CREARTIVE, TÜRKİYE’DEKİ İLK OFİSİNİ BODRUM’DA HİZMETE AÇTI
 
HAMBURG’DAN SONRA ŞİMDİ DE BODRUM’DA
 
 
1997 yılında Hamburg şehrinde faaliyete başlayan ve Avrupa’nın birçok şehrinde özellikle sürrealizm ve organik mimaride kişiye özel uygulamalarla farklı dekorasyon seçenekleri sunan CreARTive Sanatsal Mimari, yenilenen kimliğiyle artık Türkiye’de… CreARTive sanatsal mimari, restorasyon, tasarım proje ve uygulamaları alanlarında Bodrum’da hizmete açtığı Mağaza ofisiyle, yaşam alanlarına değer katmayı hedefliyor.
 
Yaklaşık 20 yıl önce faaliyetlerine Almanya’nın Hamburg şehrinde başlayan ve özellikle sürrealist ve organik mimari alanlarında Avrupa’nın pek çok şehrinde özellikli işlere imza atanCreARTive,yenilenen kimliğiyle Türkiye’deki ilk Mağaza Ofisiyle 15 Ağustos’ta Bodrum’da hizmete açtı.
 
CreARTive, sanatçı Haluk Yapraklı’nın güzel sanatlar uygulaması ve tasarımcı Ali Kansu’nun iç mimari proje uygulamaları alanlarındaki uzmanlığıyla faaliyet gösteriyor. Şeffaflık, kalite ve memnuniyet esaslı çalışmayı benimseyen CreARTive, tecrübeli uzman kadrosu ile, tasarım, proje çalışmaları çerçevesinde revizyonlar, duvar oluşumları, banyo, mutfak, ahşap, pergola, sanatsal duvar uygulamaları, ferforje, peyzaj ve gaudi tarzı sanatsal mimari çalışmalarla anahtar teslim hizmet veriyor. CreARTive, müşterilerine uygulama tarihleri arasında her iş günü saat 20:00 itibariyle gün içinde yapılan uygulamaları açıklayıcı detaylar ve fotoğrafları aşama aşama rapor halinde yolluyor; böylece Bodrum dışında bulunan müşteriler uygulamanın gidişatı hakkında günlük bilgi sahibi olabiliyor.
 
CreARTive Kurucu Ortağı Haluk Yapraklı, yaptıkları araştırma ve ön çalışmalar neticesinde Türkiye’de ulaşmak istedikleri müşteri kitlesine en uygun yerin Bodrum olduğuna karar verdiklerini belirterek, “CreARTive Türkiye’de sanatsal uygulama alanını genişletmeyi; özellikle restorasyon tasarım ve uygulama alanlarında profesyonel hizmetler sunmayı hedeflemektedir” dedi. Ali Kansu ise sanatsal mimari, restorasyon, İnşaat, tasarım proje ve uygulama alanlarında sıra dışı bakış açısı ve çözüm önerileriyle müşterilerine tasarımı sanata dönüştürme vizyonuyla hizmet vereceklerini söyledi. 

FİYAT TEKLİFİ ALIN
Mimarlık V1

Bodrumda bulunan firmamız yıllardır tüm işlerinde kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak işlerini planlanan tarihte teslim etmeyi hedef haline getirmiştir....

BİZE ULAŞIN

Yahşi Mah. Kapuz Cad. No: 31/D1 Ortakent - Bodrum Telefon:02523586808 Fax:02523586876 E-mail:info@bodrumcreartive.com
Copyright 2016 | Bodrum Creartive Sanatsal Mimari